Z-záhady

Ze světa záhad a vědy

Deset nevyřešených záhad roku 2010

Víme s jistotou, že za smrtí Michaela Jacksona nestojí jeho doktor? Nevíme.

– Cole, via Facebook

Z roku 2010 nám zbylo mnoho nevyřešených záhad týkajících se celebrit. Jejich soupis učinil internetový magazín celebritydailypost.com. Které jsou tedy ty další?

2. Teresa Giudice: chudinka nebo lhářka? První vítězka americké reality show „The Real Housewives of New Jersey“ tvrdí, že nemá žádné peníze. Dokumenty z konkurzního řízení tvrdí, že Giudice a její manžel dluží odhadem 11 milionů dolarů různým věřitelům. Po vydání této zprávy však údajná Giudice utratila 60 000 dolarů za nákupy, včetně pořízení záclon téměř za 9 000 USD. Co si o tom myslet?

3. Co brání Angeline Jolie mít přátele? Loňské září se oskarová zachránkyně planety svěřila: „Nemám příliš přátel, se kterými bych si mohla promluvit.“, snad jen s výjimkou jejího přítele Brada Pitta. Možná je to z důvodu neustálého cestování po místech bez mobilního pokrytí? Na druhou stranu, mluvíme tady o Angeline Jolie. Proč si prostě nekoupí vlastní satelit?

4. Dosáhla Lindsay Lohan jakékoliv pokroku na rehabilitaci? S výjimkou produkce dalších průšvihů a vyhlížení konce její kariéry.

5. Zbláznili se Dennis Quaid a jeho žena? Manželé si roku 1999 koupili velký dům s osmi ložnicemi a devíti koupelnami, celkem za 1,8 milionu dolarů. Nyní ho prodávají, aniž by na něm učinili jakékoliv inovace, za 13,9 milionů. A to v době doznívající hypotéční krize!

6. Spadlo to vřeténko ve filmu Počátek, nebo ne?

7. Selena Gomez odhodila svůj prsten čistoty. Šperk, nošený mladými slečnami na znamení nevinnosti, nedávno zmizel z jejího prsteníčku. Co to znamenat? Otázka dostává více smyslu, domyslíme-li, že aktuálně chodí s Justinem Bieberem.

8. Mlátil, znásilnil, psychicky týral Mel Gibson svou ženu Oxanu Grigorievu?

9. Co se děje s tváří Johnnyho Deppa? Někteří lidé jsou zděšeni z otoků na jeho obličeji.

10. Kdy přestane Paris bláznit?

Zdroj: celebritydailypost.com

Leave a Response

Please note: comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.