Z-záhady

Ze světa záhad a vědy

UFO ve tvaru škorpióna nad Španělskem

UFO ve tvaru škorpióna nad Španělskem Jedno z nejneobvyklejších pozorování UFO bylo zaznamenáno v Los Cristianos, Španělsku.

V sobotu 21. srpna, kolem osmé hodiny ranní uviděl Jamie O’Rourke neidentifikovaný létající objekt v blízkosti svého domu. Než těleso stačilo zmizet, stihl pořídit několik snímků.

UFO nad Los Cristianos
UFO nad Los Cristianos

Následně aby Jamie zjistil, o co se vlastně jednalo, zkusil na internetu vyhledat podobná pozorování, avšak bezúspěšně. Došlo mu, že možná vyfotografoval něco mimořádného.

UFO nad Los Cristianos 2

Jak lze poznat z fotografií, mělo UFO protáhlý tvar a tmavou barvu. Na jednom ze svých konců pak pokračovalo do jakýchsi dvou křídel, které svým rozmístěním připomínají buď rozevřené kleště, nebo právě klepeta štíra.

Případ vyvolal větší pozornost médií a dosud se nepodařilo uspokojivě vysvětlit, co v neděli létalo nad domem Jamieho O’Rourka.

Zdroj: Examiner.com

1 Comment

  1. Vzdálenost (dle ostrosti), úhel letu, stejně tak i tvar předmětu na 99 % odpovídá vyrobenýmu létajícímu talíři – ala fresbee, což je i nejčastější a nejsnažší způsob jak natočit údajné ufo. Prostě šikula vyhodí talíř do vzduchu a fotí tak dlouho dokud se mu nepovede fotka, která může alespoň někoho zmást.

Leave a Response

Please note: comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.